Gençler ve öğrenciler için

Eğlence – kültür – arkadaşlık bir arada

Otobüsle Avrupa turu öğrenci veya yeni mezun olmuş gençler için özel hazırlanmış bir Avrupa Turu Programıdır.

Yıl boyu derslerine sınavlarına çalışan öğrencilerimiz gençlerimiz iyi bir tatili hak ediyorlar. Özellikle öğrenme çağlarında farklı kültürlerle tanışıp , farklı ülkelerden dost ve arkadaş edinmek gençlerimiz için son derece önemli. Ufuklarını geniş tutmak ve yabancı kültürleri, sanat eserlerini, tarihi yerleri görmek ve özellikle Avrupa’nın gelişimine tanıklık etmek derslerde görülen bilgiyi işleme ve yönetme açısından son derece önemli.

Yalnızca bilgi anlamında değil elbette. Eğlenmek, stres atmak, mutlu olmak, neşeli bir macera içinde takvime bakmadan zaman geçirmek de gerek. Özellikle alışagelmiş eğlence ortamlarından farklı, yeni edinilmiş arkadaşlarla, kah bir nehir kenarında deniz kenarında, kah otobüste, kah bir restoranda ya da bir eğlence merkezinde eğlenmek ve stres atmak ruhen ve bedenen genç öğrencilere iyi gelecektir.

27 ülke ve 43 şehir

Üniversitelerde okuyan gençlerin eğitim kadar diğer önemli bir ihtiyacı da çevre edinmektir. Aynı okulda ve aynı ortamlarda zaman harcayan gençler yeteri kadar çevreye sahip olamayacaklardır. Bir otobüs dolusu ülkemizin farklı okullarından ve farklı iş yerlerinden gelen insanlarla kaynaşma ve kurulan dostluklarla çevre genişleyecektir.

İşte tam bu noktada Haydi Avrupa’ya otobüsle Avrupa Turları bu ihtiyaçlara cevap verecek programları sunuyor. Otobüsle Avrupa Turları kapsamında 27 Avrupa ülkesi 43 ayrı Avrupa şehri var. Farklı rotalara sahip turlardan birine katılan öğrenciler bu avantajlardan yararlanmış olacaklar.

Otobüsle Büyük Avrupa Turunda 18 ülke ve 25 şehir 18 günde geziliyor. Kuzey Avrupa ve İskandinav turunda ise 17 günde 14 ülke ve 20 şehir geziliyor. Mini Avrupa Turunda 13 ülke 15 şehir; 13 günde geziliyor.

Öğrencilere özel indirim

Otobüsle Avrupa turu öğrenci gençler için programlanması dolayısıyla, fiyatları da uygun hale getirdik. Öğrencilerimizin okul masrafları düşünülerek daha fazla katılımını sağlamak ve bu eğlenceli kültür organizasyonlarından daha fazla yararlanmasını sağlamak için promosyon fiyat üzerinden indirim yapılıyor. Bu turların tamamı öğrenciler için özel indirim ve özel ödeme koşullarını içeriyor.

Öğrencilerimiz için Tüm turlarımızda 30 Euro indirim ve 3 kişi ve üzerinde katılımlar için toplamda kişi başı 50 Euro indirim uygulanıyor.

Otobüsle Avrupa Turu - Pisa
Turumuza katılan Hayat Saltık arkadaşımız da yüzde yüz Haydi Avrupaya’yı tavsiye diyor.

Tek gelen öğrenciler de yalnız katılırsam sıkılır mıyım diye asla düşünmesine gerek yok. Bu uyarlamada gençler birbirleriyle kısa zamanda arkadaş olarak turun eğlenceli geçmesini sağlıyorlar.

Haydi Avrupa’ya ile Otobüsle Avrupa Turları öğrencilerimizin geleceğine katkı sağlamak için bu konuda en güzel organizasyonlara imza atmaya devam ediyor.

 TAVSİYE BLOGLARI

Hayat ve Seyahat Blogunda yer alan tavsiye yazımız. Avrupa Turu tavsiye

Buju Yollarda Blogunda yer alan tavsiye yazımız. Avrupa Turu tavsiye

Blogumuzda yer alan diğer yazıları okumak için Haydi Avrupa’ya Yorumlar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.