Otobüsle Avrupa Turu yorum

YILBAŞI – UKRAYNA – KİEV TURU

Yılbaşında Ukrayna Kiev Turu – 2022 Yılbaşına Kiev’de girin. Kiev’de 2 gece 3 günlük Yılbaşı tatili. Bir Karnaval havasında geçen yılbaşı kutlamaları için Kiev’e düzenlenen turumuza katılarak rehber eşliğinde  hem Kiev’i gezin hem de doyasıya eğlenin. Ankara ve İstanbul’dan aynı saatlerde; vize pasaport işlemlerine takılmadan hareket.

Yılbaşı’nda Ukrayna Kiev turu 2022

(2 gece-3 gün)

31.12.2021 – 02.01.2022 15 kişi ve üzeri gruplara özel fiyat!

Detaylar 15 KASIM 2021’de İnternet sitemizden duyurulacaktır. 

2022 YILBAŞI UKRAYNA – KİEV TURU

Yılbaşında Ukrayna Kiev Turu

2022 Yılbaşına Kiev’de girin. Kiev’de 2 gece 3 günlük Yılbaşı tatili. Bir Karnaval havasında geçen yılbaşı kutlamaları için Kiev’e düzenlenen turumuza katılarak rehber eşliğinde  hem Kiev’i gezin hem de doyasıya eğlenin. 

Yılbaşı gecesi Kiev’de yemekli yılbaşı kutlaması ve ardından meydanda yılbaşı kutlamalarına katılın.

390 Euro – Sürpriz ücret yok 

Uçak – konaklama – yılbaşı organizasyonu – 2 gün akşam yemeği (biri yılbaşı programı) rehberlik – transferler fiyata dahil !

Aven Eti Tur ile Ukrayna Turu

Doğu Avrupa’nın turizm merkezi Ukrayna hem Rus kültürünün hem de Avrupa kültürünün harmanlandığı yer olarak sahip olduğu uygun fiyatlarla her yıl milyonlarca turisti kendine çekmektedir.

Ukrayna’nın birbirinden güzel şehirlerini gezmek,  hem tarihi güzellikleri, hem eğlence kültürü ile Ukrayna’yı keşfetmek için Aven Eti tur Seyahat Acentemizle irtibata geçin. 

Türkiye’den Ukrayna’ya gitmek için 2 saatlik bir uçak yolculuğu sonrası Ukrayna’ya ulaşma imkanınız bulunmakta, Ukrayna Turu için vize – pasaport gerekmemektedir.

Bu yüzden Ukrayna Turu oldukça kolay gerçekleşmekte, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetine, Antalya’ya İzmir’e ulaşımı  kadar kolay olmaktadır. 

Ana sayfamızda diğer turlar hakkında bilgi edinmek için Otobüsle Avrupa Turu sayfamızı tıklayınız.

Yurt içi turlarımızla ilgili bilgi sahibi olmak için: Aven Camp Kamp Turları ve Mavi Yolculuk sitemizi ziyaret ediniz.

Sitemizde yer alan diğer blogları okumak için blog.haydiavrupaya.com

Acentemizin ana sayfasını ziyaret etmek için ise… avenetitur.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. 

Kiev hakkında daha detaylı bilgi almak için:

Kiev

Lviv hakkında daha detaylı bilgi almak için:

Lviv

Odessa hakkında daha detaylı bilgi almak için:

Odessa

Anahtar kelimeler:

Ukrayna Turu, Vizesiz ülkeler, Avrupa Turu, Moldova turu, Ukrayna turu, Lviv turu, Kiev turu, Odessa Turu, vizesiz ülke turları, Moldova turu, Avrupa turları, Ankara çıkışlı Avrupa turları, İzmir çıkışlı Avrupa turları, Ukrayna rehberlik, Kiev rehberlik, Avrupa Turu tavsiye

Baştanbaşa Otobüsle Avrupa Turu - Kuzey Avrupa ve İskandinav turu - Orta Avrupa ve Balkan Turu. Ankara İstanbul ve İzmir çıkışlı Otobüsle Avrupa Turları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir